| KlaudyaAddha a întrebat:

Vara asta trebuie' sa ma duc cu scoala intr-o excursie in alta tara cu avionul. Dar eu am frica de avion. Vreau sa merg in excursia asta mult, cum sa fac sa nu-mi mai fie frica de mersul cu avionul?

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Spune-ti in gand ca numarul accidentelor petrecute la sol este de 10 ori mai mare decat al celor in aer.In avion esti mai in siguranta decat in masina sau pe strada.

4 răspunsuri:
| DeNyyy a răspuns:

Distreaza-te cu colegii faceti farse la telefon ascultati muzica fa orice si nu te gandi ca esti in avion. distractie placuta kiss

| UNfriendLY a răspuns:

Pai de ce ti-e frica? daca e sa aiba vreo defectiune si sa se prabuseasca sau daca ar fi sa fie un atentat cu bomba macar mori instantaneu(rapid), deci nu o sa suferi. happy scapi de moarte-n chinuri cum se mai zice tongue
daca chiar vrei sa mergi in excursia aia, atunci fa-ti oleaca de curaj si daca ai vointa treci peste toate

| FucktheSystem a răspuns:

Infrunta-ti frica... e singurul mod sa scapi de eawinking
Si nu are ed ce sa iti fie frica de avion. poate la decolare si la aterizare e mai zbuciumat si e o senzatie ciudata.
Dar dupa ce ajungi deasupra norilor e ca intr-un autocar [daca nu ai turbulente]
Si daca nu ai rau de masina nu ai nici de avion [eu am si de masina si ed avion si am trecut peste]
Sa te distrezi in excursie :*

| blablablaa a răspuns:

Sa nu te mai gandesti la asta...chiar daca in avion o sa iti fie rau. o sa treacawinking.