| crystynutza a întrebat:

Varza calita fara carne, si fara paine ingrasa? care fructe ingrasa? pot manca struguri? dati-mi si mie o reteta de slabire pentru dimineata pranz si seara

3 răspunsuri:
| katala a răspuns:

Fructele nu ingrasa, cu conditia sa fie consumate inainte de masa (cu o jumatate de ora); daca se consuma dupa masa atunci ingrasa.

| CocuUu a răspuns:

Http://www.fitlifeclub.vcc.ro/slabit.htm

Cu asta chiar slabesti. Sper sa-ti fie de folos:*

| kitty5065 a răspuns:

Si eu as vrea sa salbesc si dupa toate cautarile mie mi s-a parut aceasta cea mai buna :http://www.infoslabire.ro/......apida.html mai ales daca vrei s slabesti mai rapid

si despre varza calita din cate stiam eu daca e preparata cum ai spus tu nu ingrasa

cat despre fructe in aceasta dieta sunt permise doar :bananele; visinele; capsunile!

SUCCES! sper ca ti-am fost de folos;)