| totElodia a întrebat:

Am auzit zeci de afirmatii contradictorii si pozitive despre FULGII DE PORUMB. Si tot n-am inteles nimic.

-Ingrasa pana la urma, sau nu? O singura portie de 70 de grame, cu lapte, dimineata, ingrasa? Avand in vedere ca pe parcursul zilei voi manca numai fructe (la pranz si cina, fara banane si struguri)... (nu vreau sfaturi de genul: trebuie sa mananci si carne, salate...).

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu ingrasa, stai linistita

| Roxxyane a răspuns:

Poti manca si de 5 ori pe zi, nu-ti face probleme. Pofta buna!