| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa fiti nesimntiti, in adevaratul sens?
De exemplu, eu, am stat la masa cu o fosta prietena si cu actualul ei iubit.
Eu le adresam intrebari, ei raspundeau doar prin da, nu, nu stiu.
M-am enervat, am pus mana pe telefon si am inceput sa sun in stanga si-n dreapta tot restul timpului care l-am mai petrecut la acea masa.
Voi, a-ti patit asa vreodata? Cum ati reactionat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, exista persoane care nu-si respecta interlocutorii. Eu nu le-am platit cu aceeasi moneda, dar i-am evitat ulterior.

6 răspunsuri:
auran
| auran a răspuns:

Eu prefer sa evit astfel de ipostaze pentru a nu fi nici unul din cei prezenti stanjeniti - mai ales eu...

Răspuns utilizator avertizat
| Artemiss a răspuns:

De aceea nu e bine sa ramai prieten cu fostul/fosta...fiindca nu se poate...
Nesimtirea e in floare in lumea noastra...si sa stii ca ai facut bine ca le-ai platit-o cu aceiasi moneda...nu te respecta nu ii respecta...sa stii ca in ziua de azi trebuie sa fii rau si insensibil ca sa poti supravietui...cu bunatatea si vorba buna nu mai faci nimic...eu una m-am saturat. unii oameni parca nu ar gandi...chiar daca ai fost candva cu ea...trebuia sa te respecte nu sa se faca ca nu aude...

| madagascar a răspuns:

Sincer eu nu as fi rezistat sa stau cu ei la masa, probabil rasturnam masa, sau faceam ceva rautacios.esti total indreptatit sa faci acest lucru, eu ii invineteam ochiul. da cel mai bine e sa eviti genul asta de companie ca iti faci rau singur

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Pana in prezent nu am reusit aceasta performanta.
Cand stiu ca nu ma simt bine in compania cuiva sau ma ia la misto, evit astfel de intrevederi, intalniri, etc.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trebuia sa-i intrebi;-Mai, voi amindoi, stiti ce face meseriasul cind se supara? Isi ia sculele si pleaca acasa.Eu cred ca ma sictiream urit si mimam orgasmul cu gemete astfel incit atrageam toata atentia la masa aceia...