| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a părut vreodată că un anumit lucru [o bijuterie, o haină, ceva anume thinking] vă aduce ghinion şi l-aţi evitat cât mai mult? XD

2 răspunsuri:
| TheLoveDoctor a răspuns:

Dap, fiecare cu superstițiile lui

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, nu cred in asa ceva oh go on
Cum sa-mi influenteze un obiect activitatea de pe parcursul zilei, sa-mi poarte ghinion sau noroc? Nu inteleg.
De exemplu, am o colega in clasa care spune ca scoica ei, Melinda(da, are si nume laughing ) ii poarta noroc la teste.Mereu i-am spus ca nu are nicio logica.Pana cand, la ultimul test la matematica a luat 5 si a dat vina pe scoica laughing. Spunea ca i-a purtat ghinion.De parca biata scoica i-a influentat pozitiv/negativ vreodata cunostintele.
O zi buna!

Ruxandra