| denilove a întrebat:

Jurnalul personal aduce ghinion?

3 răspunsuri:
| TeManancCuNutella a răspuns:

Din cate stiu eu nu, Denii laughing.
Am avut si eu multe... si nu s-a intamplat nimic rau laughing.
Deci nu, nu aduce ghinion.
Nu iti fa griji.
Incepe unul smug
Succes kiss

| William a răspuns:

Nu jurnalul in sine iti face rau(decat daca iti da cineva in cap cu el), ci ce scrii tu in el. Daca scrii toate secretele tale si le citeste cineva poate sa te santajeze sau sa spuna la altii.

| GhuRtty1989 a răspuns:

In sine jurnalul nu este un lucru rau, dar poate sa-ti creeze probleme daca cineva ti-l citeste si doreste sa foloseasca acel lucru impotriva ta. daca ai un juranal nu il lasa la vedere si alegeti unul cu incuietoare e mai scump dar un pic mai sigur.