| CrinutzaCrinutzica a întrebat:

Vi s-au intamplat lucruri paranormale? Eu acum 2 ani am auzit noaptea voci care ma chema si la scoala baia de la rtajul nostru se zice ca e bantuita de Bloody Mary sau de ceva spirit.Baia baietilor care era fix langa sala noastra de clasa.Am vazut o cruce scrijelita pe pereti si apa se deschidea singura chiar cand o gramada de copii treceau pe acolo.O colega a fost in timpul orei in baia cealalta a fetelor si a suzit o voce care i-a spus sa se invarta de 3 ori si sa spuna Bloody Mary Bloody Mary Bloody Mary arata-te si a vazut in oglinda numai galben.

2 răspunsuri:
| ccnv a răspuns:

Esti mega-ultra-hiper-giga batuta in sfecla.

| CrinutzaCrinutzica explică:

Hello,asta a fost o intrebare serioasa nu aveam nevoie de raspunsuri nefolositoare.