| ILoveRudolf a întrebat:

Voi credeti in lucruri paranormale de exemplu Bloody Mary. Daca da ce lucruri paranormale vi s-au intamplat?

6 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

In paranormal in general nu cred, dar in Bloody Mary da, caci mi s-a intamplat chiar mie. Dar a fost greu pana am gasit compozitia corecta. Am pus 60% suc de rosii, 40% votca, ambele de calitate, un varf de cutit piper negru si foarte putina sare. Bloody Mary. O bunatate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut.Eu sincer cred in fantome, extraterestri, ingeri, demoni si alte cateva(nu mi s-a intamplat nimic paranormal, doar intuitie).In creatii de astea mai noi ca si Bloody Mary nu.Depinde de perceptia fiecaruia.BAFTA big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ohooo, si voua vi se rupe filmul de la Bloody Mary si o dati in paranormal?
Mi s-a mai intamplat asa: Black Velvet, Moloko, Zombie, Tequila Sunrise.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chestia cu Bloody Mary poti sa o incerci si tu in loc sa pui intrebari, sti? Mi s-a intamplat ceva o data dar nu pot spune ca a fost cine stie ce. Ceva deosebit nu..Acum sunt multi oameni care sustin ca li s-a intamplat. Nu stiu daca spun adevarul, halucineaza sau mint. Acum e la latitudinea fiecaruia daca crede in asa ceva. Ce este cert totusi, ceea ce ma face sa cred intr-o oarecare masura sunt poze facute de mult, poze care dateaza si din vremea primului razboi mondial. Eu te intreb. De unde aveau aia aparatura necesara sa editeze poze atunci? S-au facut si teste sa se vada daca totusi sunt false. Uite ca nu sunt. Asta ma face sa cred ca ceva este. Energie provenita de undeva. De unde? Nu stim de la morti, de la vii, de la dracu'. Nu stim.

| frostxtq a răspuns:

Bloody Mary nu este un lucru paranormal, este o porcarie dintr-un film.
Cu siguranta exista extraterestrii si viata pe alte planete, e imposibil sa fim singuri in univers, e chiar absurd sa credem ca doar noi suntem aici.

| Perseverance a răspuns:

Nu,0,Nada,No,Nie......etc