| HumanoidWorldTokioHotel a întrebat:

Vi se intampla lucruri stranii? Eu acum de exemplu aud in bucatarie vasele desi sunt singura acasa si mi s a deschis si sifonierul cryingworried

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mie mi se intampla ceva rar...cand sunt trist deodata in gand o voce imi zice (o sa fii singur pe viata nu meriti sa ai o prietena)

| Minks a răspuns:

Sigur nu ai luat-o razna? Vasele se mai pot misca si accidental. Sifonierul putea sa se deschida din cauza unei balamale slabite.

| LeMotán a răspuns:

Totul e in capul tau. E din cauza porcariilor de desene animate si filme care se dau acum pe posturile tv pentru copii.

| Violent a răspuns:

Mie deseori mi se intimpla lucruri de acest gen.Numai ca la mine ce visez deseori se adevereste.Asta cear insemna? thinking

| MDLNA a răspuns:

Serios?
Poate îţi imaginezi!:O
Mai zi-mi despre astea!

| MineIsLikeABridge a răspuns:

Sincer mi se mai intampla eu 80% din viata mea(13 ani) am stat singur acasa, si si eu multe chesti mi le imagineam.
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vasele se mai aseaza nu stau cum le pui intotdeauna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Astea sunt chestii obisnuite.cand zboara farfuriile prin casa, si se deschid sertarele este fenomen straniu.

| DarkBlood32 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cum mai sa zboare farfuriile prin casa? laughing Pai eu mai demult aveam wc-ul in baie, normal! si dupa 50 de zile l-am gasit in sufragerie. ahaa si mi se intampla sa "zboare" numerele din calendar, sa se schimbe asa peste noapte, o fi bantuit rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antibiber? doi insi se bateau langa o berarie. unul se dezbraca de pufoaica si o arunca peste jardiniere unui prieten; tine-o vasile.altul mai hatru striga; ia uite baaaa, pufoaica zburatoare.asa i-a murit numele berariei respective.la pufoaica zburatoare. farfuriile zburatoare sant atunci cand se cearta sotul cu iubita lui sotie si arunca cu vase unul in altul.deci orice mit pleaca de la un sambure de adevar.

| sexxxx a răspuns:

O zi am injurat numa cu dracucryingsi seara au inceput becurile in casa sa se aprinda si sa se stinga singure, si a 2-a zi m-am dus la preothappysi dupa aia a fost totul okhappy...doamne multumesc

| HumanoidWorldTokioHotel explică:

Da aveam doar o lingurita in chiuveta rolling eyes
si cat despre sifonier l a deschis pisicahappyda mi e frica cu lingurita din chiuvetacrying

| Dianitta a răspuns:

Doamne fereste! Cheama un preot!

| ANTIMUCEGAI a răspuns:

Esti maritata? daca nu, maritate.