| AndiiWeirdKid a întrebat:

Hei, TPU! In casa mea se intampla multe lucruri ciudate! De exemplu, azi: Mancam o salata in bucatarie si s-a inchis usa de la intrare singura. Dupa, cand mi-am facut o limonada, am venit in camera si am auzit o bubuitura in bucatarie. Scriam ceva pe facebook, iar mouse-ul meu era tras in jos, adica se tragea singur. S-au intamplat mai multe lucruri, dar nu vreau sa va irosesc timpul. Acum vreau sa stiu. Ce ar trebui sa fac? Mi-e destul de frica. Odata s-a aprins becul SINGUR! Mi-e tare frica! AJUTOR!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

1. si la mine sa misca usile si geamuri... se numeste curent... stii tu cand bate vantul
2. pai si de ce nu te ai dus sa vezi ce a picat pe jos?
3. mouse ul optic se mai misca singur daca nu e pus pe o suprafata plana si lucioasa, sau chiar daca e praf pe suprafata pe care e pusa
4. iar cu becul inseamna ca ai probleme la instalatia electrica.

in concluzie nu vad problemele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti bantuit! Du-te cheama un Parinte sa alunge spiritelele rele!

| jupinu2011 a răspuns:

Chiam un preot sau mutate poate ai fantome dar e mai bine sa te asiguri poate iti face cineva vreo farta te-ai uitat la bec ai inspectat sa vezi daca e ceva pe acolo?

| Duku99 a răspuns:

Eu sunt de partea lui suntserios. Daca chiar e mai grav si crezi ca apartamentul sau casa in care stai e "bantuita", aminteste-ti sau intreaba de parintii tai cand a fost sfintita ultima data casa. Nu ar strica niste protectie divina laughing Scuze, prea multe MMORPG-uri. Dar fa cum crezi. Eu nu cred ca e mare branza.