| Iulian_Radu_1991 a întrebat:

de cateva zile mi se intampla niste lucruri stranii in casa...deci intr-o noapte mi s-a deschis Televizorul ssi mi s.au aprins becurile singure, iar azi... Din nou mi s-a aprins televizorul in timp ce eu eram la bucatarie ( televizorul nu a mai fost deschis de aseara)
Ce poate fi?

6 răspunsuri:
| Kogaion a răspuns:

Poate fi o problema cu curentul casei, sa tot cada si sa revina, nu neaparat sa fie problema la care te-ai gandit tu, desi sunt foarte adevarate, daca lucrurile continua poti chema un preot acasa sa o sfinteasca. Succes!

| Iulian_Radu_1991 explică (pentru Kogaion):

Si am mai patit o faza alaltaseara, am fost să duc o fată acasă. toate bune si frumoase panã am ajuns in satul ei, A inceput ea sa imi zica despre morti, draci Plm.si la un momendat am intrebat.o " tu esti satanista". atunci pupilele i s.au dilatat, Practic avea ochii negrii in cap si a incercat sa ma stranga de gat cu centura de la masina, apoi s.au linistit apele si la un moment dat am vazut.o ca cauta prin masina. Si am intrebat.o " ce cauti acolo? " si mi-a zis " ceva ascutit sa iti bag in gat".Plm... Am lasat.o sa isi faca de cap pana a gasit un medalion in forma de dinte.Ma intepat putin in gat( nu a apucat sa ma intepe mai tare deoarece am dat.o cu capul de geam) si ***. A fost poveste lunga

| anonimg a răspuns (pentru Iulian_Radu_1991):

Rubrica Trivia/Amuzante este in partea cealalta. oh go on

| Florin9Florin9 a răspuns (pentru Iulian_Radu_1991):

Și cum s-a încheiat povestea? Ai ajuns cu ea acasă? Ai lăsat-o pe drum? Ce ai făcut?

| Kogaion a răspuns (pentru Iulian_Radu_1991):

Asta da intamplarelaughing Daca chiar e adevarat ce spui, spune si ce s-a intamplat mai departe si inca odata, daca e adevarat mergi la un preot si spune-i asta, iti va spune o rugaciune de protectie. E posibil ca fata sa fie posedata.

| Iulian_Radu_1991 explică (pentru Kogaion):

Mai departe am dat.o jos din masina si directia" acasa" ..plm.
Si apropo povestea este foarte adevaratawinking