| Evileye6 a întrebat:

Mie mi se intampla multe lucruri stranii. Voua vi s-a intamplat ceva? Credeti in paranormal?

Răspuns Câştigător
| AWonderfulDay a răspuns:

Sincer mi s-a intamplat lucruri stranii.cam in fiecare zi am un dejavuwinking adica parca am mai facut acel lucru inco data la fel.big grin
Dar m-am obisnuit... de obicei visez noaptea ce mi se intampla a doua ziitongue si cred ca din cauza asta am un dejavu deoarece cand ma scol nu mai imi aduc aminte nimic din ce am visatwinking :O big grin
In paranormal nu cred tongue Nu exista nimic iesit din comun totul are un sens si o explicare doar ca numai Dumnezeu le stie pe toatebig grin

10 răspunsuri:
| yoo23 a răspuns:

Cred in fantome.
4 rude de ale mele au vazut.Acum credeti ce vreti, eu stiu ce cred.

| 4b a răspuns:

In vremurile astea, se vor intampla multe lucruri ''stranii''...vei ajunge sa numai stii in ce ai crezut o viata, si chestii de genul astasad

| lunarwolf a răspuns:

Vrei sa vorbim despre asta?batting eyelashes
Lasa-mi un mesaj cu id-ul tau.
Mie mi se intampla chestii mega bizare si chiar nu stiu ce sa fac! Poate ne 'consultam'.
E valabil pentru oricine vrea sa vorbim despre asa ceva.

| Nicky29 a răspuns:

Nu stiu daca exista sau nu paranormalu dar tin minte ca eream cu niste colegii si ne-am dus sa facem poze in niste case pustii sa vedem daca e ceva obisnuit din comunt.Am vorbit intre noi ca daca apare vreo stafie sau ceva iesit din comun sa facem misto de el.La inceput nimic neobisnuit eu le spuneam ca nu am cum sa ma sperii de asa ceva pentru ca nu vreau.Bineinteles nu am vazut noi nimic toata seara iar cand m-am intors inspre casa ma gandeam ce sa mai fac la nu stiu ce joc.Am luat-o pe langa cimitir si la un momendat a iesit un stol de ciori de acolo m-am speriat incredibil de tare si cand am vrut sa o iau la fuga am cazut din senin.Bineinteles m-am ridicat si am zis in gura mare daca vrei o bucata din mine vino si ia, apoi am plecat linistit acasa gandinduma ca daca ma omoara vreo stafie sau un varcolac o sa dea stirea le Antena 1 si o sa raman in istorie!

| sixtythree a răspuns:

Exista paranormal. Inca nu mi s-a'ntamplat, da cred din experienta altor persoane. Ar trebui sa crezi si tu. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu cred in paranormal. Si mie mi se intimpla lucruri stranii. Dar in sensul bun.De exemplu, am avut un vis cu stele cazatoare(stii ca stelele cazatoare indeplinesc dorinte)si de-atunci mi se indeplinesc toate dorintele.
cam ce fel de lucruri stranii ti se intimpla tie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand eram mai mic credeam in fantome, draci si zei. Si aveam impresia ca ulte intamplari au legatura cu paranormalul. Chiar eram superstitios. Apoi, cand am redevenit ateu, nu am mai avut treaba cu prostiile astea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. mi s-a intamplat si cred in p[aranormal. dar nu in toate prostiile.

| caracter_8576 a răspuns:

Buna. Depinde ce fel de lucruri paranormale si cat de complexe sunt aceste experiente traite de tine pana in prezent, probabli posezi o serie de "puteri " paranormale daca acest lucru te ia prin surprindere va trebui sa te pregatesti pentru ca s-ar putea sa apare experiente mai putin bune, s-ar putea sa vezi spirite sau alte chesti, acum eu nu stiu ce fel de sfaturi sa-ti dau atata timp cat eu nu stiu ce fel de exxperiente ai avut.

| ghitzu a răspuns:

Si mie! De multe ori chiar. Eu cred in paranormal dar chestiile cu fantome, varcolaci, etc. ma sperie!