| anonim_4396 a întrebat:

"Viata e ca o poezie... dacà intàrzii sà o intelegi ai pierdut universul" A.Rusz
Fraza compusa de mine, o nota de la 1 la 10 si parerea voastra ( ce a-ti inteles din ea) vreau sa vad daca am transmis mesajul care vroiam. Fundahappy

3 răspunsuri:
| Damasc a răspuns:

Ceva de genu' ca viata nu trebuie irosita ci trebuie traita din plin, sa nu ajungi intr-un punct unde sa realizezi ca ti-ai cam pierdut-o aiurea.Am nimerit-o? smug

| dexro a răspuns:

5 - banuiesc ca ai vrut sa zici ca viata trebuie luata asa cum este, fara sa iti bati capul sa o intelegi, deoarece facand asta te poti bucura de viata ca o magie, poezie, excursie, etc... cam asa ceva am inteles happy

| Yana_4447 a răspuns:

Dexro nu ai inteles absolut nimic, da e okhappy ast si alte pareri, iar apoi o sa va explic eu sensul acestei frazehappy vreau sa vad pe cine il duce capul mai multwinking