| BlugiStramti a întrebat:

Voi asta vreti intotdeauna funda si numai funda cand auzi cuvantul funda cauti pe net sau raspunzi ca sa iti dea funda sa fii,, expert" TPU sa inventat ca sa ne ajutam unul pe celalalt nu ca sa primim funda, funda e un semn de multumire la intrebarile la care nu ati gasit nici un raspuns, logic vorbind deci ...Sunteti de acord cu mine?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ai dreptate Sexy.

5 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna.
Eu sunt de acord cu tine.dar imi place sa primesc funda
Findca imi dau seama ca am raspuns corect.
Nu-mi place sa primesc funda ca sa fiu,, expert TPU''

pa, pa

| HellYeahChristine a răspuns:

Oare ce conteaza mai mult? Sa stii ca ai ajutat pe cineva [in caz ca ai facut-o] sau sa stii ca ai strans X "funde" de care nu ii pasa nimanui in viata dinafara internetului? happy

| BlugiStramti explică:

Isa faci misto de mine?rolling on the floor

| aNoNiM_3767 a răspuns:

Daca spun da imi dai fundalaughing)rolling on the floor)

| aNoNiM_3767 a răspuns:

Si app da.mi si votlaughing)

Întrebări recente