| IrinaAniri a întrebat:

Sunt eu singura care este enervata de intrebarile la care trebuie sa raspunzi dupa ce dai un raspuns. de asta nu mai pot sa "ajut oameni" pentru ca ma calca pe nervi. cine e de acord cu mine?

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cu un simplu Back ai scăpat de problema.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
e ceva facultativ. daca vrei sa raspunzi de bine, daca nu dai next si rezolvi situatia..eu am trecut de mult de acest "prag".e un fel de testare pentru noi daca resprctivul a pus intrebarea la categoria potrivita etc.
O seara frumoasa sa aihappy

| CautNume a răspuns:

Cine te obliga sa raspunzi la ele?

| onasis1961 a răspuns:

Chiar ai nervi călcaţi în picioare? Evită şi ieşi de pe siteu sau nu mai răspunde!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, cred că am înțeles la ce te referi, într-un final. Dai click pe altceva și scapi de chestionar, eu îl completez doar dacă vreau să bag întrebarea la recomandate, că oricum, o fac foarte rar, de câteva ori pe lună.