| NemNUZ a întrebat:

Voi ce ati alege? Sa aveti o copilarie frumoasa plina de peripeti dupa care sa aveti un serviciu normal sau sa aveti o copilarie urata si serviciul pe care il doriti?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu am avut o copilarie asa stralucita dar serviciul va fi pe masura.

| pwp a răspuns:

Sincer,as alege copilaria urata si serviciul dorit la maturitate...intrucat copilaria e o perioada scurta...doar ca eu am avut deja o copilarie frumoasa..asa ca.

| horia2012 a răspuns:

Fara niciun fel de comentarii, o copilarie frumoasa si un serviciu normal.

| Dariusuu a răspuns:

Prima varianta, si daca am avut o copilarie frumoasa asta nu inseama ca trebuie sa am un serviciu normal.

Ai putea avea serviciul pe care ti-l doresti.

Si ca sa iti raspund la intrebare, prima varianta suna mai bine.

| mixxjim a răspuns:

Ce inseamna servici normal? Si ce inseamna copilarie urata? De ce ar trebui sa alegi intre cele doua variante? Se poate foarte usor sa ai si o copilarie frumoasa, si serviciul pe care-l doresti. Si mai exista si varianta sa nu ai servici deloc...

| michelia a răspuns:

Copilaria nu ti-o alegi, ti-o cam fac altii.
Si daca ai o copilarie urita duci cu tine un bagaj destul de greu pentru viitor, si la servici, si in relatiile cu ceilalti; te afecteaza.
Variantele tale nici macar nu sint egale : evident ca o aleg pe prima ( acel servici normal nu suna deloc dramatic pentru mine ci....normal happy

| carhartt a răspuns:

Degeaba ai tu servici calumea, tot ce iti doresti, daca copilaria ti-ai ratat-o, cea mai frumoasa perioada a vietii.

| PassingBY a răspuns:

Eu aleg prima variantă. Sunt de părere că dacă ai o copilărie frumoasă, cel mai probabil vei avea o viaţă de adult frumoasă. Acuma partea cu serviciul, mai rar în ziua de azi prinzi servici, darămite unul pe care ţi-l doreştilaughing)