| forever4u a întrebat:

Voi ce ati face cu viata voastra?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| madyddd a răspuns:

Buna. Ce fac cu viata mea? pai o traiesc la maxim si ma bucur de ea! traiesc azi ca si cum ar fi ultima zi! Sunt doua feluri de a-ti trai viata: unul, de a crede ca nimic nu este un miracol; al doilea, ca si cand totul este un miracol. si la final sa termin cu un citat care spune cam asa: "Privesc viata precum un pasager important de pe Titanic: s-ar putea sa nu ajung la destinatie, dar macar merg la clasa intai." (Arthur Bucward). kiss

14 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
I-aș rupe oasele la câte probleme și suferință mi-a adus!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

O traiesc si trec peste vorbele dusmaniilor, neamurile care imi poarta pica si invidia care o au (in afara de un var si un unchi de treaba) si voi demonstra tuturor ca stiu sa ma descurc in viata indiferent de tampeniile care le scot pe gura. Dumnezeu ma va ajuta si dupa ce suflet avem asa ne da.

| MioaraParalescu a răspuns:

Nimic,viata mea e super cum ewinking
Dar tu ce ai face? nu iti place viata? happy

| forever4u explică (pentru MioaraParalescu):

Ba da imi place, eu as sta in casa pana ar veni calduralaughing)ca m-am saturat de zapada astasad

| MioaraParalescu a răspuns (pentru forever4u):

Daaa si eu m-am saturat demult de zapada cat a nins la mine dar acum se topeste din fericire happy

| forever4u explică (pentru MioaraParalescu):

La mine inca ningee si acu' vreo 10 minute am alunecat si am cazut.laughing

| negru30 a răspuns:

Am dat-o lui Dumnezeu sa oranduiasca El tot ce este mai bine pentru mine

| xXdoareuXx a răspuns:

As vrea sa o schimb sigh sa invat din greseli sigh sa spun si NU.sa nu mai sufar si sa fac in asa fel incat sa evit tot ce am facut rau ( fumat, alegerea unor prieteni nu foarte adecvati, etc) si sa pretuiesc ce am mai de pret love struck adica iubitul meu chiar daca e rel la distanta sigh asta as face cu viata mea love struck

| forever4u explică (pentru xXdoareuXx):

Freumos ce ai vrea tu sa faci.:d

| forever4u explică (pentru xXdoareuXx):

Frumos*

| xXdoareuXx a răspuns (pentru forever4u):

Mersi dar pacat ca nu ni se da o a 2-a sansa in legatura cu asa ceva.Sau daca ni se da nu ne dam seama si ii dam cu piciorulwinking

| silviu67 a răspuns:

Sincer in momentul de fata asi arunca-o la cosh si asi lua de la inceput dar se pare ca nu merge asa.cred ca asi incerca sa o schimb pe moment.sa invat din greseli

| forever4u explică (pentru silviu67):

Imi place cum gandesti si ce ai vrea sa faci.winking

| silviu67 a răspuns (pentru forever4u):

Is extraordinar de multe care asi schimba la viata mea... cred ca o rencarnare ar fi cea mai buna experienta incepand cu copilaria