| Dior a întrebat:

Voi ce faceti cand nu sunteti la scoala?

11 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Invat, scriu daca am de scris, ma uit la tv, stau pe net, ies cu fetele pe afaralove struck

| M4RK a răspuns:

Imi fac temele, ma plimb cu bicicletahee hee, stau pe TPUbatting eyelashes, ma uit la tv...

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Imi fac temele, stau pe net, ma uit la yv, fac curatenie, fac prajituri.

| arysa a răspuns:

Dorm ca sunt obosita, apoi stau pe net, imi fac temele, mai ies cu prieteni.

| monyk a răspuns:

Mai de graba ce nu fachee hee, cand nu sunt la scoala stau pe net, citesc reviste, ma uit la tv, ies la plimbare, la terasa, asc muzica, merg la rude...gasesc eu destule ocupatii numa sa nu merg la scoala...

| kiwii a răspuns:

Stau pe net, citesc, ascult muzica, dorm...

| ubitzika a răspuns:

Hei totusi am fost la scoala obostiasad ies afara si ma distrez cu prietenii apoi cand intru in casa stau p net si dimi imi sctongue tu?

| mugurel021978 a răspuns:

Invatam sau suntem la servici. de ce intrebi?!

| dana39668 a răspuns:

Stau pe net citesc imi fac temele ies cu prieteni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Merg la serviciu.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma gandesc la cat de naspa e sa fii la scoala.