| annutza a întrebat:

(intr pentru fete):cum o sa va faceti parul cand sunteti la scoala?

10 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

DE obicei coada de cal(e mai ejer); uneori prinse doar shuvitzele din fata cu o clama in spate, coc prins cu rac, sau liber, dar port cordelutza happy

| Libelle a răspuns:

Codite?
codite mi-am facut pana intra cincea
dup-aia...
am parul lung, saten inchis, ondulat, filat, deci e o frumusete desfacutlaughing
nu imi place sa ii pun agrafe si zorzonele
asa cum e el
sau coada la spate
sau strans cu o clema la spate
sau prins sus de tot tot cu clema
sau o coada intr-o parte si restul parului pe partea cealaltabig grin

| madalicious a răspuns:

Pentru ca am parul pana la umeri o sa-l prind in coada/doua codite, sau il impletesc. Dar de cele mai multe ori o sa-l las liber. happy

| Crisu a răspuns:

Il indrept cu placa, coada, sau pur si simplu il las asa laughing

| EUSIATIT a răspuns:

Codite [adica 2] s au codita [numai una] oricum strins asa cum ii sta bine unei scolarite. Tu?

| EUSIATIT a răspuns:

Mi ai dat Stupd]hmm. ma asteptam dar asta este [chir daca nu ti place cea mai adecvata tinuta pentru scoala. oricum nu ma afecteaza. sincer o sa vezi ca multi vor fi de acord cu mine. oricum cred ca nu tinuta este importanta ci capacitatea ta de a invata. ca sa devii OM in viata.

| Bebelushaaː a răspuns:

Buna :*
Pai de obicei il tin intr-o coada impletita lejer : http://www.google.ro/......tp?/imgres r:7, s:20&biw=1020&bih=541
-sau il las desprins si imi pun o bentita :)
pupici :*

| Slow a răspuns:

Pai dat fiind faptul ca la ora 6 dimineata sunt tare somnoroasa, cum apuc laughing Cand nu am timp, il pieptan si il las desprins. Daca am timp, il mai prind il 2 codite, intr. o parte, doar jumatate din el cu un cleste, in coc... Unoeri o las pe colega din spate sa ma coafeze laughing

| Helene a răspuns:

Il indrept cu placa, si il dau cu o solutie sa se faca moale.
Il fac in coc dezordonat
In coada

| mary a răspuns:

Il indrept cu placa. stiu ca nu e bine dar am un par dificil care sta doar cand are el chef