| ruzycciocolata a întrebat:

Ce faceti cand sunteti de serviciu pe scoala ca sa nu va plictisiti?

9 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

Gandesc.

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceu
Pai vorbesti la telefon, prin mesaje, asculti muzica, te joci jocuri, daca ai si partener vorbesti cu el, radeti, povestiti, desenati, faceti pozne.
Succes si o seara placuta! happy

| AlexiaClaudia a răspuns:

Ascult muzica, ma plimb, denenez, merg in sala cu calculatoare, iau din sala de sport o minge, citesc ceva, etc.

| KiddaBăă a răspuns:

Ies afară și mă joc cu copii smug

| EkaBuBu a răspuns:

Pai eu ori desenez ori citesc ori imi fac temele pentru maine (aduse de colegii tai)ori ascult muzica sau vb. la telefon sau vorbesc cu gardianu de la poarta ca e tare sodlaughing

| Disstrict a răspuns:

Un sfat prietenesc dai foc la scoala si sigur nu o sa te plictisesti smug

| Monylove a răspuns:

Pai ascult mzuica la casti, fac fotografii pentru facebook, ma plimb, mai inv etc!

| Alinboss95 a răspuns:

Mă plimb,
Mă joc pe tell, mesaje etc laughing
Mişto de gardian :d
Ascult muzică la căşti
Stau cu cine este prin curtea şcolii şi are sport.

| dianadidi8 a răspuns:

Desenez, fac origami, joc carti cu colegu si temele pentru maine!