| LCD a întrebat:

Daca aveti o dorinta sau simtiti nevoia de o schimbare (ma refer la o schimbare in viata personala) de exemplu "vreau sa imi schimb garderoba" sau "de astazi mananac la ore fixe" ce va impingeti sa faceti asta?
eu nu reusesc sa la duc la bun sfarsit sad prefer sa fac altceva...nu neaparat folositor in loc sa fac ceva de care am nevoie

Răspuns Câştigător
| Rebecca86 a răspuns:

Respectul fata de mine insami...nu as vrea sa imi demonstrez ca nu sunt capabila sa ma tin de cuvant. ce pretentii sa mai am la cei din jurul meu?!

1 răspuns:
lolita
| lolita a răspuns:

Trebuie dar sa ai vointa, eu mi-am prospus sa nu mai mananc dulciuri si asa am facut, am decis sa slabesc si vazand ca tot efortul merita am continuat. cel mai greu este la inceput dar cand vezi ca efortul tau da roade te simti implinit.