| AndruȘșca a întrebat:

Voi ce faceti in timpul liber
Adica atunci cand nu mergeti la scoala chatterbox

Va rogg spuneti-mi!
Funditaa pentru raspunsul cel mai bun :X

Răspuns Câştigător
| Buttercup30 a răspuns:

Ies cu prietenii, stau pe net(hi5, facebook, TPU, you tube, jocuri laughing], dorm, citesc, imi mai fac cate o tema daca am chef, ma plimb, fac treaba in casa, ma uit la tv, desenez, imi fac unghiile, imi fac masti.

tin sa precizez ca nu fac toate astea, dar tu poti sa le faci. Ti-am dat doar exemplu happy
daca te plictisesti, i-ati un animal de care sa ai grija si sa te joci cu el. dar ia-l doar daca ii poti oferii toate conditile si daca ai timp de el (pentru ca mai bine nu-l iei decat sa-l chinui)
te poti inscriee la ceva, unde sa cunosti lume noua si s-ti faci prieteni noi.
sper ca te-am ajutat. funda?:*

9 răspunsuri:
| lol1232 a răspuns:

Cant www.kaaokeparty.com
Ma uit la anime www.animekage.com
etc tu ce faci?

| Anileda a răspuns:

Ies afara, daca e frumos ma plimb cu rolele, stau pe calculator, o mai ajut pe mama, nimic interesant.

| Piticaaa a răspuns:

Eu :
- ma joc la pc;
- desenez;
- ma uit la TV;
- ma uit la calculator la Criminal Minds, Supernatural etc.;
- sar coarda;
- mananc dulciuriblushing;
- fac curatenie;
- scot cainele la o plimbare;
- ma mai joc cu pisica;
- si cam atat cred.

| missReckless a răspuns:

Dorm. Mă trezesc, beau o cafea sau ''ceva bun'', apoi mă culc înapoi.
happy

| perusita a răspuns:

Eu ma intalnesc cu toate fetele formam un grup si incepem sa discutam si cand mai intalnim baieti ii udam sau ne uda ei pe noi.

| Just Kiddin' a răspuns:

Citesc, ascult muzica, ma uit la televizor, merg la cinema, la plimbare, citesc pe internet despre diverse filme, actori, muzica s. a., stau pe TPUbatting eyelashes

| louis3 a răspuns:

Merg la un baschet cu prietenii, la un film, ascult muzica, citesc, ma duc la antrenamente, etchappyu?

| max_4494 a răspuns:

In primul rand cauta-ti prietenii. Iar daca acestia nu te pot ajuta sa-ti ocupi timpul liber, fa-ti altii! Singuratatea face uneori ravagii iar netul nu este intotdeauna o solutie.

Răspuns utilizator avertizat