| anonim_4396 a întrebat:

Unde mergeti sau ce faceti in timpul dv liber?

Răspuns Câştigător
| 1992 a răspuns:

Pai cu prietenii incerc sa ma distrez cat mai e vacantabig grin

14 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Stau pe net, ies cu prietenii, merg in club sa dansez, ies cu bicicleta, ma duc la ai mei, citesc, mazgalesc niste coli si ma prefac ca pictez, gatesc, vad filme...

nony
| nony a răspuns:

Acum ma duc sa beau o bere cu niste alcoolisti.
Apoi o sa dorm, pe seara ies in oras.(la fete).vin acasa si ma culc.
Doamne cat timp liber am.acum mi-am dat seama thinking

| crisS a răspuns:

Pai eu ma duc la shpping stau pe TPU ascult muzica merg la plimbare... happy activitati ce ma relaxeaza happy

| xibalba a răspuns:

Stau pe net, citesc, ma informez, ma uit la documentare, ma plimb, fac o prajitura, ma uit la un film bun, mai ies cu prietenii...

| Cryssy a răspuns:

Stau cu prietenii

| Sabwy a răspuns:

Poti sa-mi zici ce fac in timpul tau liver nu te mai adresa cu dvs. etc... pai. ma dau cu skateboardul /.:love struck si imi plimb cainele.love struck

| Brigitta a răspuns:

Mai ales acum ca e vreme frumoasa imi place sa pescuiesc, sa stau la plaja, citesc o revista/carte. Orice doar sa nu stau in casa big grin

| danutza a răspuns:

Cam tot ce se poate face net...plimbare...somn...

| Spanc a răspuns:

Pai stau pe net...ies cu prietenii...mai fac cate un joc de volei cu prietenii... diverse.happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In timpul dumneamea liber merg la mici sau pizza, cu cursiera, in parc, sau stau pe net, sau ce-mi trazneste atunci prin kapatzina tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In oras la agatat englezoaicelaughing

| xxx_3187 a răspuns:

Notiunea de timp liber nu exista mereu timpul se ocupa cu ceva...

| lauracostina a răspuns:

De obicei ies cu prietenii...mergem la plimbare... Daca sunt singra ma machez ma aranjez.am timp pentru mine...

| elysavin a răspuns:

Pai..de obicei pe stadion cu prietenii, prin oras in weekend`uri ma duc la matusa mea iar..acum ca o sa inceapa scoala nu cred ca o sa mai merg pe stadion ci o sa stau in fata bloculuitongue