| MiculAjutor a întrebat:

Voi ce faceti in timpul liber in afara de jucatul pe PC sau afara?

5 răspunsuri:
| RalucaaMTFK999 a răspuns:

Inot, alerg, citesc, ma uit la filme, shopping, imi impletesc parul, petrec timpul cu un prieten, ma dau cu rolele, bicicleta, longboardul...Tu?happy

| dodicuta a răspuns:

Citeste Insula misterioasa De Jules Verne. Urasc sa citesc dar din ea nu m-am mai putut opri.E despre 5 oameni si un caine care fug din America si li se prabuseste balonul cu care au plecat pe o insula.Si dupa aia dispare unul.Ma rog e super tare eu m-am intristat ca s-a terminat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca ai stii cata treaba am avut in doua saptamani incoace,vai de capul meu!
Renovari aici la bloc, la tara, treaba pana-i lumea, curatenie, pringradina.
Te pup!

| Fayree a răspuns:

Buna!
Nu te intrista din cauza asta, sunt o multime de lucruri de facut!
Poti incepe sa citesti, daca gasesti o carte care iti place, timpul va trece mult mai repede. Iti recomand seria Twilight, este foarte captivanta!
Mai poti sa te uiti la filme, la comedii.happy
Sau, poti incerca sa te apuci de un sport: volley, basket, inot etc.
Acolo sigur iti vei face prieteni noi. winking
Iesi cu bicicleta sau cu rolele in parc, asculta muzica si incearca sa te bucuri de vacanta, pentru ca vacanta e un motiv de bucurie!

Sper ca te-am ajutat!
O zi buna! :*
Fundita? puppy dog eyes.

| alexandru112211 a răspuns:

Cant la chitara happy

Întrebări recente