| heartslow a întrebat:

Voi ce faceti in vacanta asta ca sa nu va plictisiti? va intreb asta pentru ca de vreo 2-3 ani m-am plictisit enorm in vacanta de vara si credeam ca nu se mai termina, asa ca va rog raspunsuri pentru ce as putea sa fac in TOATA vacanta de vara cat mai amanuntit big grin, funda:X

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Eu imi continui meseria ca sofer profesionist si iti zic eu ca niciodata nu ma satur cand conduc iar concediu slava domnului ca am 15 zile asa trece timpul repede si stau pe acasa.

2 răspunsuri:
| bogdan123_3305 a răspuns:

E plictisitor sa stii inca din prima zi m-am plictisit sad.Pana la urma am gasit ce sa fac umbland pe net si vorbind cu prieteni.Uite ce ai putea sa faci:
-Dimineata sa iesi pe afara find ca e timpul cel mai bun (e racoare)
-Joaca un joc pe calculator,navigeaza pe net sau raspunde la intrebari
-Uita-te la TV (cel mai bine un serial sau un film)
-Citeste o revista sau o carte
Dap,cam asta zic majoritatea si uneori faci totul si te plictisesti find ca astea sunt niste chesti comune pe care toti le pot face.Daca faci toate astea si nu mai sti ce fa ce te pricepi mai bine.Daca ai inclinati artistice deseneaza, canta si chesti de astea. Daca o ai cu sportul fa exerciti. Daca iti place sa inveti fa niste mate, citeste sau cauta si descopera pe net.Cam asa imi ocup eu timpul Ma plimb,pe calculator, un film/serial, o revista sau carte si dupa ce fac cam toate astea fac video-uri pe calculator sau ma filmez. Funda big grin

| petreantonio a răspuns:

Laba !