| dragutza a întrebat:

Voi ce faceti in weekend? nu spuneti ca faceti nu mai teme ca nu va cred! deci?

7 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Ies la un ping-pong cu baietii, la o samantá, la disco...
Mai o fatá, mai un crazy love whistling

| Annitu a răspuns:

Pai...teme...in rest..pe net..pe diferite site`uri...tongueprin parc..alea alea.hee hee

| Smackdown a răspuns:

Ma uit la filme porno chiar daca am sub 18 ani

| adika a răspuns:

Uite si primesti si cadou:
http://www.exposhop.ro/....../index.cgi

| mariuss a răspuns:

Cum sa mai fac teme happy mi-au ajuns 14 ani de scoala, mai am de invat putin pentru un examen scoala de politie si gata.

| Dianna a răspuns:

Vreau sa ies afara, o plimare in parc, una alta.ma mai relaxez putin :X!

| Frogie a răspuns:

Http://www.heyo.ro/cont-nou/friend/blpm/
stau pe HEYO...nu ma plictisesc niciodata...sunt multe concursuri...si de asemenea foarte multe premii... :X