| XutZu1997 a întrebat:

Ce faceti in weekend?

Răspuns Câştigător
| Maria46854213 a răspuns:

Pai...Invat pentru examenele de admitere la liceubig grin. Poate unii spun ca imi pierd timpul dar vreau sa ajung la un liceu bun! Unii se relaxeaza in clasa a 8a ca mai este 1 an pana la examene, dar de ce sa invat pe ultima suta de metri si sa ma stresez, cand pot incepe din timp. Tu ce faci?

17 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Stau la calc, pe TPU, si dupa-amiaza ies afara

| Jadis a răspuns:

Ies afaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa si ma relaxez dupa o saptamana de scoala infernalaaaaa

| evoke a răspuns:

Dooorm pana la 1. =p~ Stau la calculator toata ziua, si poate ies pe afara. :]
Tu?

| georginika a răspuns:

Sunt domnisoara de onoare la nunta verisorului meubatting eyelashes

| marius577 a răspuns:

Ma odihnesc dupa o saptamana obositoare de scoala.

| Sἶrenἶa a răspuns:

Trebe sa fac tema la mate care o aveam ptu vacanta. 8-)) crying((( laughing))))

| TeoIonela a răspuns:

Iesim la plimbaricaaaaaaaa! Tu ce faci?

| FuunkiiieDoll a răspuns:

Bezeleee laughing

| nobody_9468 a răspuns:

Maine, adica sambata n-o sa ies nicaieri si asta este egal cu oribilstraight face. Nu ies fiindca m-am certat cu partintii in urma cu cateva zile, plus ca am de invatat si am sa frec menta toata ziua pe calculatori si prin caiete.
Duminica am dimineata pregatire la matematica si poate ies in oras...desi ma tem ca n-am sanse, oricumn probabil ma duc in vizita pe la cineva ca nu suport atata singuratatestraight face. Vdc e asta frate!

Bafta.

| wizopo a răspuns:

Sunt racit.

| anonim1808 a răspuns:

Ma distrez cu prieteni si merg la discoteca\dancing

| sticksulet a răspuns:

Mama cu tata amenajeaza nunti, deci eu in fiecare week-end : NUINTA(faza e ca doar seara ma distrez, ca in rest ii ajutbig grin)

| madalina2727 a răspuns:

Curatenie, ii ajut pe ai mei, orice treaba se gaseste, citesc, ma uit la documentare si daca imi mai ramane timp mai ies si la un suc cu prietenii sau vizitez rude.

| Elenushaaaaaaaa a răspuns:

Stau la calculatorstraight face, mai ies afara...chestii din astealaughing

| Aly_7975 a răspuns:

Seeeexxxx laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dooorm.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac idioatele alea de teme dimineata mane si dupa aia habarn-am, o sa vad pe parcursu zilei...