| psvita12345 a întrebat:

Voi ce faceti in weekend?

14 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Depinde si de vreme, daca nu ploua o iesire la aer curat la padure si un mic gratar nu strica

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Pai sambata cred ca am fac o plimbare, am sa lenevesc si mai spre seara am sa vad daca am ceva de scris si am sa-mi repet pentru la meditatie. Duminica am meditatie, dupa o sa ma apuc de invatat pentru luni, ma mai uit la TV...
Deci nimic iesit din comun.
Tu?
*-*

| psvita12345 explică (pentru SimonaNicoletaღ):

Sambata ma joc pe ps3 wwe 13 sau altele si mai si invata iar duminica ma mai plimb sau mai repet o lectie.

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru psvita12345):

Ce clasa esti happy?
*-*

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns (pentru psvita12345):

Si eu am wwe 13

| Dariusuu a răspuns:

Învăț, merg la fotbal, și ies prin cluburi.

O zi frumoasă îți doresc.

| drogh a răspuns:

Sâmbătă mă dedic total relaxării. Probabil vizionez un film, sau merg afară să mă plimb singură ori cu prieteni.
Duminică mă apuc de treabă, asta reprezentând studiatul, exerciţii, etc.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Raspund la intrebari pe TPU si ma joc gladiatus

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mă dau cu capul de pereţi şi după aia cugetez şi formulez noi teoreme matematice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Treburi gospodăreşti, merg la ţară, ies la plimbare, citesc, scriu.
Te pup!

| SefaTa97 a răspuns:

Ma trezesc tarziu, stau, lenevesc.
Tu?happy

| SuneteDeChitara a răspuns:

Dorm.

| neanderthalfararusine a răspuns:

Oare? laughing afara cu prietenii

| Farewell a răspuns:

Ce fac şi în timpul săptămânii.