| raduqu a întrebat:

Voi ce faceti la calculator? ( in afara de facebook ) dau funda celei mai bune idei, m-am plictisit!

Răspuns Câştigător
| PickUp a răspuns:

Salut!
Poker, Remi, Minecraft, Metin2, Counter Strike, Need For Speed, Mess, TPU, Gandeste-te, Da frau liber imaginatiei, Deseneaza, Joaca-te cu cineva, Fa farse, Pune lumanari in dovleci de haloween pe strada, uitate la tv...
Sper ca te-am ajutat!
Bafta!
Funda plzbig grin

7 răspunsuri:
| Diianna05 a răspuns:

Http://remi-online.ro/ :D E la fel ca poker.u` pe facebook. sunt mai multe camere cu mai multe mese in care incap 4 jucatori. Cel etalat e mai interesant decat cel simplu, daca te decizi sa incepi sa joci. Pe langa rummy, gasesti si table, septica si alte jocuri. :d

| danimazzz a răspuns:

Dota,LOL,HOn,WOW,NFS,CS,Poker,Youtube,TPU,beau cola, mananc popcorn, vorbesc pe skype etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am facebook.
Ucid monstrii in jocuri.

| raduqu explică (pentru anonim_4396):

Ce jocuri?

| anonim_4396 a răspuns (pentru raduqu):

Incearca Metro 2033 (horror) Dead Space (horror), Crysis si Bulletstorm, eu le-am terminat.

| rutanklan a răspuns:

Laba fraiere, nici atata nu stii?