| OchyDeViperă4Love a întrebat:

Craciun Fericit!
Ce va place voua la Facebook? Eu mi-am facut cont doar ca... m-am plictisit fff repede. Ce-i asa de interesant la el ca eu nu pot intelege. :\... Funda celei mai bune explicatii. :\

3 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Eu una nu cred ca pot trai fara facebook laughing
Dar fiecare cu parerea lui.happy

| Dominicc a răspuns:

Nu stiu. Si eu il am de un timp da il am degeaba happy Nu ma mai simt asa amuzat cum ma simteam la inceput.

Normal, multe persoane il fac pentru socializare, mai nou pentru jocuri. Am vazut atatea poze cu diferite fete cate pun tot felul de poze pentru a iesi in evidenta. Si totusi nu m-au atras persoanele acelea. Mai repede O fata mai draguta.

Gen, poze pe cosciuge in stil Striptease. Aiurea totala.

Mai nou am primit niste oi colorate pe acolo. Wtf?

Nu e cine stie ce.

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Buna, si eu mi-am facut cont pe facebook, si toata lumea imi zice ca este cel mai interesant site, dar dupa o saptamana m-am plitisit foarte repede de el...asa ca mi-am sters contulbig grin