| Bia2001 a întrebat:

Voi ce farse faceti azi?

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu sunt o fană a farselor!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Nu am făcut farse şi nici nu voi face.
Te pup!

| ellaells a răspuns:

Nu cred ca voi face farse... Sau daca chiar ma gandesc sa fac, am sa o sun pe prietena mea cea mai buna care este plecata din tara si am sa ii spun ca sunt la ea si fac dezordine laughing asa o sa o pun un pic pe jar laughing

| DavidMember a răspuns:

Pai eu iti recomand niste farse de genul : Daca esti cu parintii acasa pune-le sare in cafea dar nu multa altfel vor vomita happy (Doar daca te duci in vizita sau nu esti mare). Daca te duci la scoala trebuie sa te duci mai devreme si sa le zici colegilor cand vin ca azi tineti orele intr-o alta clasa (Cea mai veche farsa de 1 Aprilie si care tine te asigur.).Le zici ca azi vin de la alta ora intr-o alta sala de clasa. Daca vrei te mai gandesti tu la alte farse.Sa nu te lasi pacalita de 1 Aprilie! Mult succes. Fundita?