| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce preferați să faceți în timpul liber? Eu prefer să citesc.

39 răspunsuri:
| Den1sa a răspuns (pentru Catrice):

Nu cred ca asta e motivul nu lata absolut pe nimeni, mai mult ea e cea negativa, eu sunt fata aia cara râde la nimic si nu conteaza ce i se intampla, bine acum depinde si de persoanele ce ma inconjoara, pentru ca pot da-mi schimb personalitatea foarte usor

| Den1sa a răspuns (pentru salieri84):

Poate, depinde de tinewinking

| Catrice a răspuns (pentru Den1sa):

Hmm schimbare de personalitate...interesant.
Dacă vrei, te las să-mi atingi pietrele, strălucesc frumos la soarehee hee

| Den1sa a răspuns (pentru Catrice):

Nu, nu ma intereseaza absolut de loc

| Catrice a răspuns (pentru Den1sa):

Păcat sad

| InYourPants a răspuns:

Sa stresez mamaligi de pe TPU.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu aș prefera să am timp liber. Dacă l-aș avea nu aș face nimic în el. Dacă faci ceva în timpul liber, acela nu mai e liber, indiferent ce ai face.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Sa memorez Rețete noi

| Helloyellowday a răspuns:

Sa desenez ori sa pictez, depinde.