| anonim_4396 a întrebat:

Voi ce preferați să faceți în timpul liber? Eu prefer să citesc.

39 răspunsuri:
| DiannaDi a răspuns:

Citesc sau ma uit la filme

| RAY a răspuns:

As prefera sa conversez cu persoane inteligente, curioase care au mintea deschisa, dar cum nu găsesc, am o lista de link urii pe wiki si învăț sau tik tok, timp liber am duminica

| Den1sa a răspuns (pentru RAY):

Sa te vad ce poti, trimite-mi un mesaj cu un subiect inteligent pe care vrei sa il dicuti cu cineva deschis la minte

| Catrice a răspuns (pentru Den1sa):

Așteaptă sa caute pe Wikipedia și după îți zice, tot cu link-uri de pe Wikipediahee hee

| Den1sa a răspuns (pentru Catrice):

Ii ia ceva timp sa caute laughing)

| RAY a răspuns (pentru Den1sa):

Cea mai mare problema legata de canceru asta socialist e ideea ca din start cineva trebuie sa iti dea, sa iti faca, iar dupa mintea odihnita a unora sa se ia de la cel ce are mai mult sa fie toti egal de saraci

| RAY a răspuns (pentru Den1sa):

O cunoști pe zeoin?

| Catrice a răspuns (pentru Den1sa):

Parca l-ai invocat laughing

| Den1sa a răspuns (pentru RAY):

Mie cunoscut dar nu pot spune cu exactitate daca da sau nu

| Den1sa a răspuns (pentru Catrice):

Am eu metodele melelaughing

| Den1sa a răspuns (pentru RAY):

Ai dreptate

| Catrice a răspuns (pentru Den1sa):

Nu vreau sa le aflu, am plecat, nu te cunosc, nu mai vorbesc cu tinehee hee

| Den1sa a răspuns (pentru Catrice):

De ce?laughing

| Catrice a răspuns (pentru Den1sa):

Dacă ma invoci cine știe pe unde...

| Den1sa a răspuns (pentru Catrice):

Nu sunt pasionata de asa ceva, am eu o prietena obsedata de cartile de tarot cristale si alte prostii, la un moment dat imi ara o piatra slefuita foarte frumoasa iar cand am vrut sa o ating nu m-a lasat ca cica o incarc cu energiile mele si nu e bine laughing

| salieri84 a răspuns (pentru Den1sa):

Nu cred ca esti eligibila, iti trebuie stofa de tik-tok, pentru accesul in smart-club.

| Den1sa a răspuns (pentru salieri84):

Nu folosesc tik-tok, Instagram, Facebook sau alte prostii am alte lucruri mult mai importante de facutwinking

| salieri84 a răspuns (pentru Den1sa):

Nu ai prins-o, esti prea serioasa happy

| Catrice a răspuns (pentru Den1sa):

Dacă știe că ai multe energii negative în tine csf

| Den1sa a răspuns (pentru Catrice):

Nu cred ca asta e motivul nu lata absolut pe nimeni, mai mult ea e cea negativa, eu sunt fata aia cara râde la nimic si nu conteaza ce i se intampla, bine acum depinde si de persoanele ce ma inconjoara, pentru ca pot da-mi schimb personalitatea foarte usor

| Den1sa a răspuns (pentru salieri84):

Poate, depinde de tinewinking

| Catrice a răspuns (pentru Den1sa):

Hmm schimbare de personalitate...interesant.
Dacă vrei, te las să-mi atingi pietrele, strălucesc frumos la soarehee hee

| Den1sa a răspuns (pentru Catrice):

Nu, nu ma intereseaza absolut de loc

| Catrice a răspuns (pentru Den1sa):

Păcat sad

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu aș prefera să am timp liber. Dacă l-aș avea nu aș face nimic în el. Dacă faci ceva în timpul liber, acela nu mai e liber, indiferent ce ai face.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Prefer să mă simt mereu liber, alegând lucrurile (productive) de care mă apuc.
Când am chef de plimbări și leneveală, mă plimb și lenevesc.

| StrongHeart a răspuns:

Tenis de masa

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Sa memorez Rețete noi

| Den1sa a răspuns:

Sa desenezwinking

| Crescent a răspuns:

Si eu prefer sa citesc. Si cateodata ma uit la un film sau serial.

Răspuns utilizator avertizat
| InYourPants a răspuns:

Sa stresez mamaligi de pe TPU.

| Ava1231 a răspuns:

Orice in afara sa citesc. Cititul e timp pierdut. Deci in timpul liber n as putea sa pierd timpul. Am alergie la carti

| yooshi a răspuns:

Overthinking olimpic:')))

| REMiXPaLTaLK a răspuns:

Voi ce preferați să faceți în timpul liber? Eu prefer să citesc. - Si eu prefer sa te citesc pe tine aici pe TPU, ha ha

Răspuns utilizator avertizat
| Dark7Soul a răspuns:

Să conduc.

| DementuTDi a răspuns:

Sa crap lemne, sa ma dau cu spray si sa ascult regele nicolae guta

| Helloyellowday a răspuns:

Sa desenez ori sa pictez, depinde.