| Bianca1997 a întrebat:

Voi cine credeti ca ar trebui sa castige "Romanii au talent"?

20 răspunsuri:
| misterioaѕa a răspuns:

Buna
Eu cred ca merita Adrian Tutu

pa, pa

| Chrristina a răspuns:

Sa castige cel mai bun...Dar eu cred ca acesta este Narcis Iustin Ianau!

| M a răspuns:

Clar ca Adrian Tutulove struck

| NoCharachter a răspuns:

Narcis Ianau sau Tutu Adrian.

| anonul a răspuns:

Tutu Adrian

| deejayra a răspuns:

Voua vi se pare ca Adrian Tutu asta are talent? asa in comparatie cu ceilalti participanti

| chakuza a răspuns:

Batalia mare eu zic ca se va da intre Tutu Adrian, Iustin si Ballance.

| BellsC a răspuns:

Adrian E Evidentlaughing

| Anonima568 a răspuns:

Adrian Tutu :X

| IulianaRC a răspuns:

Adrian tutu

| belieber4ever a răspuns:

P naibi ca tutu decat vorbeste repede ce talent! E greu sa inveti niste versuri bine si sa le spui repede? Eu cred ca narcis merita locul 1 Dinu locul 2 si locul 3 alina si cristina!

| Ela_4663 a răspuns:

Adrian Tutu happy

| FFabi17 a răspuns:

Tutu adrian sau stefan

| CristinaElena96 a răspuns:

Adrian Tutu sau Narcis

| razvy00 a răspuns:

Adrian Tutu (Lil'Shine)

| Personna a răspuns:

Narcis Iustin sau Tutu Adrian Cristian

| codrina_8326 a răspuns:

Eu cred ca lupta se va duce intre dinu valentin, narcis si tutu adrian

| Ana_4782 a răspuns:

Adrian Tutu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dinu Valentin, Rebeca sau cel mai probabil Narciswinking

| Miikey a răspuns:

Eu cred ca rebeca neacsu ar putea castiga pentru ca are o voce de aur