| CANyouKEEPaSECRET a întrebat:

Cine credeti ca ar trebui sa castige romanii au talent din cei de pana acum?

Răspuns Câştigător
| ItsMaxi a răspuns:

Sincer femeia aceea care sufera de nanism sad are o voce superba. si chiar ar merita happy

6 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

E prea devreme sa vorbim inca despre un castigator. Totusi, de pana acum Vlad Grigorescu (pe care il stiu deja de cativa ani) a reusit sa ma impresioneze si asta in conditiile in care ii cam stiam numerele.

| LolaLollita a răspuns:

Cred ca e prea devreme pentru un raspuns. Inca nu am vazut toate preselectiile, nu stim nici cine va fi in semifinale.

| ItsMaxi a răspuns:

Dupa mine ar fi femeia aceea care sufera de nanism sad are o voce superba... si ar merita

| RoxKnkK a răspuns:

Nici unu

| diverse a răspuns:

Cea din moldova cu desenul poveste care la facut din nisip cu mainele e o adevarata arta
si daca te rog poti da o funda

| Adelyn24 a răspuns:

Aia care a facut desenul din nisip dupa poveste.