| Elizabethe a întrebat:

Voi credeti in ghinion?

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna Elizabethehappy
nu cred in asa ceva si nici nu pun un esec de al meu pe baza asta, poate asa e soarta, ori norocul e de partea mea si imi ofera ceva mai bun, dar nu am blamat niciodata zicand ca am avut ori am ghinion.
O seara frumoasa sa aihappy

6 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu

| Alysée a răspuns:

Nu mai stiu ce sa cred, in unele zile ghinionul se tine lant.dar poate nu e intamplator si e vina mea ca se intampla asa.

| Xtadelo a răspuns:

Buna.
Eu nu cred nici in noroc nici in ghinion.
Bye.

| laura81 a răspuns:

Ghinionul ti-l faci singura, daca ti-l doresti happy

Daca esti optimista si esti convinsa ca esti norocoasa, atunci nu vei avea parte de ghinioane. Totul tine de felul in care gandesti.

| mersec2RR a răspuns:

Nu

| Alinutza24 a răspuns:

Nu