| YuukiCrossYuuki a întrebat:

Voi credeti in spirite demoni etc? Daca ati patit ceva inexplicabil sinistru macabru sau cum vreti sa ii spuneti povestiti mai jos.Si as dori daca se poate raspunsuri serioase nu sa fiu luata in bataie de joc pentru ca nu imi arde de asta.Va voi povesti si eu voua cate ceva dar pana nu primesc niste raspunsuri bune nu va zic nimic. Funda.

8 răspunsuri:
| Radioactive a răspuns:

Sincer, chiar nu prea imi vine sa cred, dar no-i avea eu sanse sa spun 100% adevarul. Singurul lucru sinistru a fost cand mi-a pornit televizorul, doar ca ma gandisem la el si m-am intins sa iau telecomanda dar nu-l pornisem(si nu, nu se luase curentul ) rolling on the floor

| BananaSuparata a răspuns:

Salut.Eu sincer cred ca exista.asta e 100% clar.dar nu sunt ei aici sa ne bantuie pe noi.Mie mii s-au intamplat 2 chestii : 1) Am stat acasa si mi-a picat de pe masa un cd...era pus frumos in acoperitoare si a picat deodata cu ea. 2)Am venit acasa de la scoala cu masina.ca m-a luat tata si 3-4 becuri la rand, cand am trecut pe langa ele s-au stins singure.(Acum nu iti voi cere funda sau altceva, tu hotarasti.Numa bine si sa nu-ti fie frica de "Demoni" si altele.CIao

| HaruhiFujioka a răspuns (pentru BananaSuparata):

Chestia cu becurile i s-a intamplat si fratelui meu cand era mai mic

| livia_twilight a răspuns:

Pai mie personal nu mi s-a intamplat nimic straniu sau care sa aiba legatura cu ceva paranormal. Sora mea crede ca a vazut-o si uazit-o pe strabunica noastra in casa - mai exact pe hol-. Era imbracata intr-o camasa de noapte alba, cu parul destul de scurt si grasunica. La inceput sora mea nu stia cine este, dar cand i-a descris-o mamei, ea a recunoscut-o imediat. Inainte de asta - cu cateva luni, cred - sora mea era la calculator cu castile in urechi ascultand muzica la maxim.Eram pe canapeaua de langa biroul cu calculator si ma uitam la televizor. La un moment dat, isi scoate brusc castile din urechi si le tranteste de birou. M-a intrebat daca am strigat-o si am raspuns repede cu nu (chiar daca as fi strigat-o nu m-ar fi auzit). Ea mi-a spus ca a auzit pe cineva care o straiga pe nume. Spunea ca parea a fi voce de femeie dar era putin mai groasa. Si cand i-a spus si mamei, mama a recunoscut repede vocea bunicii ei (noi nu am cunoscut-o si nici nu avem poze cu ea; a murit cu cativa ani inaine ca noi sa ne nastem).

Cam atat... Sa stiti ca nu am inventat nimic!

| RΔϟVAη a răspuns:

Cam 2 chestii mi s-au intamplat mie personal :
1. Stateam cu un amic,si ne uitam la televizor, televizorul muta singur 1, 2 canale fara ca telecomanda sa fie macar atinsa...
2.Un fel de etintate, care ma privea si am avut noroc cu un vecin, daca nu venea si sa dispara in 1 sec. chestia aia, faceam cred ca atac de cord straight face

| undercover_4494 a răspuns:

Mi s-a miscat scrumiera pe masa, o impingeam in dreapta, ea forta in stanga...asta se intampla o data la doua zile seara cand radeam toti, a venit mama si a pus mana pe scrumiera si nu s-a mai miscat, tocmai pe cand eram prieteni cu "scrumiera", a fost destul de funny.

| undercover_4494 a răspuns:

A, poate ca cred in spirite/demoni si celalalte, dar nu imi pasa, deci mi-e tot una, astept povestea tabig grin

| Chocolate_2137 a răspuns:

Buna! eu pot spune ca, cred in chestiile astea si o sa iti povestesc si cate ceva ce au patit niste neamuri de ale cumnatului meu.
Mi-a povestit ca bunicu lui nu mai stiu exact daca era bunicu unchiu sau ceva gen. si era lautar si a fost la o nunta acolo la tara unde statea si seara pe la 1-2 se intorcea de la nunta si era cu inca un coleg p camp cu carutza ca sa scurteze drumul si au aparut niste iele daca stii ce sunt acelea iar eu s-au bagat intr-o camarutza gen cum stau paznicii iar ielel au facut inconjuru camarutei si ei au trebuit sa le cante pana la 5 dim cand au disparut si sa zica din cand in cand traisca hora... ceva de gen nu mai tin exact minte toata povestea.lasa-mi mesaj cu id tau si vb-im o sa iti zic mai multe.te pup