| alle529 a întrebat:

Voi credeti in tot ce scrie la horoscop? Vi se pare ca scrie adevarul?

14 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Ia doua ziare diferite sa vezi ca sunt diferite. Deci? Nu e decat un mijloc de a mai face bani. Deeeeh, de parca ar fi singurul.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Nu cred ce scrie in horoscop. Il citesc din cand in cand pe cel care-mi place... Daca ar scrie adevarul... Sau ar fi ceva real ar scrie in toate acelasi lucru, nu in fiecare altceva.

| SweetCandy a răspuns:

Nu mereu, insa cred, dar nu pana in panzele albehappy

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Nu mereu dar...acum cativa ani un var de al meu a cazut de la inaltime in timpul lucrului iar in horoscopul acelei zile la zodiacul lui scria ca va avea o cazatura dura de la inaltime... Din fericire si-a revenit si acum e bine.

| Cryssy a răspuns:

Nu cred in tot, dar unele lucruri sunt adevarate...

| sorin a răspuns:

In nici un caz.

| Swany a răspuns:

Nu cred. dar cateodata il mai citesc.si sunt doar niste coincidente happy

| frida0purple a răspuns:

Cateodata scrie, dintr-o coincidenta, adevarul. Dar nu mereu.

| YepIsSuspended a răspuns:

Cateodata... Dar asta nu ma face sa imi citesc horoscopul in fiecare zi.

| daddy a răspuns:

Nu

| Chocolate a răspuns:

Sunt doar coincidente

| Encore a răspuns:

Nu cred deloc, bine hai 1% sa zichee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer nu prea mai cred in horoscop

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uneori.