| Ruxyana a întrebat:

Credeti in horoscop?
uneori spun adevarul... dar alteori nu... voi credeti in hororscop?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu cred.Si cauza potrivirii unor preziceri zodiacale este in primul rand faptul ca ele au un grad mare de generalitate, cuprind date valabile pentru orice tip de personalitate.
Si vorba lui Bro, citesti 7 ziare, in 7 feluri este alcatuit horoscopul.

16 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, sincer citesc dar nu prea cred, dar din curiozitate mai citesc...nu cred pentru ca sunt milioane de oamnei care au aceeasi zodie ca mine, si nu cred ca la toti li se intampla acelasi lucru, normal ca din coincidenta se intampla sa zic cv adevarat dar nu mereu...

| fluturas a răspuns:

Uneori se nimereste sa spuna adevarul dar nu cared in horoskop :pwinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu cred, spun numai prostii, nimic nu e adevarat in fiecare publicatie apare altceva.

| daii a răspuns:

Cateodata imi place sa cred..mai ales cand zice ceva in favoarea meabatting eyelasheswhistling.

by daiiwinking

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Nu cred. sunt minciuni. cele mai mari minciuni. nu te increde in el.

| Gregory a răspuns:

Buna! Categoric nu, pentru ca sunt nişte absurditati! Eu nu cred in asa ceva pentru ca este pacat si cu acest lucru am spus tot! Sunt nişte aberatii! Viata si misiunea omului pe pamant depinde numai de Dumnezeu. El iti da, iar tu ai liberul arbitru si ai posibilitatea sa alegi ce-ţi doresti, doar ca fiecare persoana este si va fi responsabila pentru tot ceea ce face. Asa ca este nevoie de mai multa gandire...

| fabiola a răspuns:

Cred in horoscopul general dar nu in cel zilnic care apar in ziare pentru a lua banii credulilor!

| barbyr0z.ex.fantadelamaye a răspuns:

Eu cred laughing cand zyce adevaru cand mynte nu cred
happy

| den a răspuns:

Eu citesc mereu horoscopul pe net...cred in el... dar nu stiu cat de adevarat e laughing

| DeeDee_1261 a răspuns:

Buna
Eu il citesc zilnicbig grin
Dar sa stii ca unele dati zic adevarul
Si chiar mi se intampla ce zice in horoscop. Dar cate odata nu-i nimic adevarathappyhappy
Nu cred chiar 100%. Dar ceva acolo tot credbig grin

| pepenerosu a răspuns:

Citesc de multe ori.cand e o chestie buna.atunci cred.cand nu. atunci nu credlaughing

| stealthb a răspuns:

Nu sunt cele mai mari minciuni... exista minciuni mult mai elaborate, atat de elaborate incat nici nu suspectam ca sunt minciuni. Dar da, este o porcarie dupa parerea mea.

| adika a răspuns:

Eu nu cred, sincer...si am auzit tot felul de vorbe cum se scrie, de fapt, horoscopul la ziar...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Horscop spanak. Cumpara mai multe ziare sa vezi cum se bat cap in cap horoscoapele laughing Apropo, am lucrat la o firma care printre altele facea si horoscoape... elaborate... pe calculator cu un super program. Ehe, ce stii tu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred... desi uneori are mare legatura cu viata intr'un fel...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Măcar o dată de s-ar potrivi, aș crede în prezicerile horoscopului.
Pa, pa.