| adelina_4148 a întrebat:

Credeti in horoscophappy?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AnonimA a răspuns:

Buna pai asa si asa adica cand citesc horoscopul mi se potriveste ceva ceva dar nu tot timpul happydeci cred dar nu prea

bafta

| DeEAஐ a răspuns:

Poate cand aveam 13, 14 ani il vedem folositor si da, credeam in ellaughingacum sincer, nu! just 4 fun!

| TotulPentruUna a răspuns:

Mai adelina, sincer nu prea... dar de ceva vreme sa zicem o luna am inceput sa il citesc si am observat ca in anumite zile/perioade mi`se potriveste al dracu de bine. happy

| Alexandru_8107 a răspuns:

Nu cred, deloc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer asa si asa dar e misto sa te mai distrezi cu horoscopu si din astea big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe jumatate, cred ca zodiile influenteaza comportamentul si temperamentul unei persoane. Se potriveste si horoscopul zilnic, cel putin mie mi se potriveste destul de mult, dar nu in totalitate. Asta cu compatibilitatile mi se pare o aberatie, sa nu uitam de ascendent.

| Denissa_6338 a răspuns:

Buna! in principiu nu. Eu nu sunt genul de persoana care deschide o revista direct la horoscop si nici nu-mi prea bat capul cu asta. Se intampla uneori, insa, sa il mai citesc, iar daca se intampla sa scrie ceva de bine ma inveselesc, iar daca scrie ceva de rau ma gandesc ca e doar un horoscop, ce ar putea sti el despre viitorbig grin

| Ludacriss a răspuns:

Mayasii se orientau dupa stele. De aici a venit subiectul cu "Sfarsitul lumii 2012"
Horoscopul este ceva asemanator si vom sti cu exactitate daca e adevarat sau nu pe 21Decembrie2012. Daca va fi sfarsitul, va fi prea tarziu sa mai credem ca este adevarat.
@Denissa. Idem