| Ciocolătzică a întrebat:

Voi cum va faceti fetelor unghiile de craciun? Eu chiar nu stiu cum sa le mai fav vreau ideiibig grin(F U N D I T Z AAA!)

Răspuns Câştigător
| mada00madalyna a răspuns:

Combinatii cu : albastru si buline alb sau rosu si buline albe sau unghii false cu peisaj cu bradul sau pur si simplu o culoare si buline albe.

6 răspunsuri:
| LoReDaNa a răspuns:

Pai. eu ma gandeam sa mi le fac ceva mai simplu asa.

sa mi le dau cu lac sh sh unde sunt mai lungi sa mi le fac cu alb.
sh intr-o parte sa imi pun un accesoriu cum ar fi un bratut de cracin sau un mos craciun:X:X:

e super am vazut la cateva vedete asa :X:X:*

F U N D I T Z AAA plzz

mersi mult

| diana_4229 a răspuns:

Http://www.google.ro/......tp?/imgres r:8, s:36&tx=78&ty=88&biw=1024&bih=514

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:8, s:36&tx=78&ty=88&biw=1024&bih=514

| DjMariusFresh a răspuns:

Verzi, sau rosii cu pete albe sau modele cu globuri si alte chestii

| ComicGirl a răspuns:

Inca nu stiu dar oricum. daca culorile Craciunului sunt verde si rosu` o sa incerc combinatia asta, dar inca ma gandesc la modelbig grin

| freakypoppy a răspuns:

Eu mi le fac verzi:X

| ThinkPinkBb a răspuns:

Rosu cu sclipici?