| anonim_4396 a întrebat:

Dar de ce va faceți unghiile fetelor?

Răspuns Câştigător
| Mosotti a răspuns:

Ca sa arate bine, femeile cauta sa fie placute de barbati, si cu cat sunt mai frumoase cu atata au sanse mai mari.

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Dar noua nu ne pasa unghiile lor

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Ba da! O femeie arata mai bine cu unghiile facute. Ptr mine nu conteaza, zic in general pentru multi. Ptr mine conteaza doar figura sa ma atraga mult si sa aiba corp cat de cat, atat.

| deeeaqq a răspuns (pentru RAY):

Nici dacă ar avea pământ sub unghii nu ți-ar păsa? Întreb pentru un prieten.

| RAY a răspuns (pentru deeeaqq):

Ti-as recomanda sa incetezi sa mai fumezi ca e nesanatos

| deeeaqq a răspuns (pentru RAY):

Nu sunt eu în poza, lol laughing
și nu fumez oricum

| Mosotti a răspuns (pentru deeeaqq):

Exagerezi deja! Nu e vorba de asta, e vorba intre a nu-si face si a-si face unghiile, dar daca nu le face, o luam ca-s curate si taiate decent. Nimanui nu-i convine cineva cu unghiile murdare, deci nici nu mai trebuie discutata aceasta situatie.

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

El deeeak a pus situatia asa ca sa forteze cumva ca ele ar trebui sa-si faca unghiile, a stiut bine cum a pus problema. Adica "doar trebuie sa le faca, ca nu iti place cu unghiile murdare, nu?", si multi nu observa absurditatea comparatiei.

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

Man e trist ca astia nu vad diferenta intre ironie si seriozitate, generatie de seriosi

| Mosotti a răspuns (pentru RAY):

Nu, a raspuns pe bune asa cum am raspuns si eu.

| RAY a răspuns (pentru Mosotti):

E logic ca o fac ca sa fie mai frumoase

| deeeaqq a răspuns (pentru Mosotti):

Nu era răspuns pentru întrebarea propriu-zisă, ci pentru ce a spus Ray mai sus. ( "Dar noua nu ne pasa unghiile lor" )
Și poate pare greu de crezut, dar mi-am dat și eu seama că e vorba între a nu-și face și a-și face unghiile, doar că n-am răspuns pe subiect pentru că e la mintea oricui că ne facem unghiile ca să arătăm mai bine.

*Sau în alte cazuri ori din plăcere, ori că avem obiceiul de a ne roade unghiile, mă rog.*

| RAY a răspuns (pentru deeeaqq):

Da chiar nu ma uit la unghiile unei fete

Răspuns utilizator avertizat
| deeeaqq a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Pf m ai dat pe spate cu răspunsul tău

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):

Acum 47 minute | deeeaqq a răspuns (pentru ThePrinceOfAllSaiyans):
Pf m ai dat pe spate cu răspunsul tău

ce hot suna asta

18 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

De foame

| RaduDianaMaria2108 a răspuns:

Fetele își fac unghiile, în primul rând pentru ele, iar unele femei incearca sa le faca pe altele geloasă asa ca si le fac mai frumoase. Nu toate femeile își fac unghiile pentru bărbați.