| Georgemy2 a întrebat:

Voi cum va petreceti timpul liber? Eu il pierd in fata pc-ului si as vrea sa fac ceva constructiv in timpul meu liber.

10 răspunsuri:
| Klára_Sabina_1996 a răspuns:

Fa sport! sala.inot.price. O sa arati mai bine si o sa ti multumesti in viitor

| Anonima60 a răspuns:

Păi ai putea să ieşi în lume, să îţi faci prieteni noi sau să faci ceea ce îţi place. Ai o pasiune, nu'i aşa? Realizeaz'o. Succes.

| Scarbo a răspuns:

Ai putea incepe sa citesti filozofie, metafizica, sa-ti pui probleme existentiale, asta te va ajuta sa-ti cizelezi personalitatea mai bine, sau ai putea merge la sala, sau sa practici diferite sporturi / voluntariat.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu inot

| superdorex a răspuns:

Nu e bine...mai iesi afara cu prietenii sa iti mai limpezesti mintea!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa faci ceva pentru sanatatea ta, sa alergi de exemplu, sa citesti o carte. Poti sa faci si voluntariat sau sa ajuti pe cineva care stii ca are nevoie, daca nu ai permis inca invata de pe acum, fa exercitii. Eu in timpul liber ma plimb, ies cu prietenele, imi pun lucrurile in ordine sau stau pe TPU.

| RAY a răspuns:

Invat norvergiana, informatica, ma uit la documentare, citesc carti, stau pe aici, ma plimb pe strazi in cautarea jumatatii

| Sociopat a răspuns:

Ma fac varza cu prietenii.

| hhhapciuuu a răspuns:

Te uiti la un serial din care chiar sa inveti ceva happy the Mentalist sau Lie to me.winking faci si ceva productiv si te si distrezi

| smart01 a răspuns:

Activitatile sportive sunt o alternatica buna, mai ales daca "vegetezi" in fata calculatorului cam mult. Poti sa te inscrii la diferite cursuri sau activitati, trebuie sa fie ceva la tine in oras sau in localitate: fotbal in sala, dans, baschet etc. Sau, daca nu te pasioneaza sporturile si stii limba engleza, incearca niste cursuri online. Eu urmez cateva pe Coursera. Nu e ca si cum primesti o diploma sau ceva, dar inveti lucruri noi si nu te plictisesti.