| GreenBubbleLove a întrebat:

Voi cunoasteti fete fitoase? cum ati putea sa le descrieti?

cele mai amuzante descrieri primesc funda:X

Răspuns Câştigător
| MiruFcrb a răspuns:

Hey!

Sigur,cunsoc multe, e plina scoala!
Pey sunt niste fete(fufilici) care sunt moarte sa primeasca atentie! Ar face orice pentru asta, dar pasiunea lor cea mai mare e sa se rupa in figuri pe langa fetele mai normale si sa isi fundurile in fata baietilor.Imbracamintea-neaparat sa se vada firma,sa stie lumea ca au haine de fite, ca nu se imbraca ele ca oricine. Fata-stau mereu machiate strident si cu mutre de castratelaughing.]
Mai rau, mai sunt si fitoasele ...care nu au cu ce sa se dea atat in fite. Tipele alea care se imbraca precum stra`bunica si cred ca au stil,au fetele umflate si niste expresii de zici ca le-a batut cineva...
In sfarsit,toate au in comun faptul ca le place sa fie admirate,sa le para superioare celorlalte fete,sa le cada baietii la picioare si sa ne arate tuturor ce bune sunt ele, si cate pot face, imprastiind parfum de fitoasa (:

2 răspunsuri:
| BringMeTheHorizon a răspuns:

Poi trecand pe langa o colega i-am zis."Fata, vezi ca ti-a scapat o fita!".si s-a intorsbig grin nu mai am ce zice mai mult

| natsumi346 a răspuns:

Eu am in scoala o fata bogata si fitoasa care fura