| adriana543768654567895334 a întrebat:

Dați-mi și mie o definiție a unei fete fițoase. Cunoașteți astfel de persoane?
Cât de mult va dispera?

Răspuns Câştigător
| yumeee a răspuns:

O persoană arogantă, cu un ego mai mare decât ar trebui, care se supraapreciază (de obicei fără motiv), şi consideră că e prea bună pentru noi restul, muritorii de rând.
Persoanele fiţoase sunt de obicei până-n 15 ani, fetiţe pubertine şi naive, rareori am cunoscut fete fiţoase care au trecut pragul adolescenţei. Dar se poate, în cazul unor persoane mai înapoiate mintal, cu mentalitate de copil râzgâiat.
De disperat nu mă disperă, pentru că nu am în cercul ce prieteni astfel de persoane.

5 răspunsuri:
| ionutVUVUZELA a răspuns:

Fata fitoasa=curva=parasuta=pi^da

| paulpaul25 a răspuns:

O fata care se crede o printesa si care crede ca trebuie sa fie rasfatata de toata lumea,care crede ca totul i se cuvine si care nu vorbeste decat cu anumite persoane,pe care le considera oricum niste sclave, o persoana care toata ziua nu face nimic, deoarece asa a fost crescuta.Mai este un tip de fete fitoase,acelea care de exemplu vin din varful muntelui la bucuresti si care cu totu ca au venit cu haine care miros a branza si a vaci, ele fumeaza doar tigari vogue si folosesc parfumuri ieftine dar ele spun ca le-a adus cineva de nu stiu unde si ca la noi nu se gasesc si ca au fost foaarte scumpe si care se imbraca si ele saracele cum vad la televizor si care se dau mari la scoala, fac pe sefele si mai isi bat joc de altii pe care ii considera niste fraieri spre deosebire de ele.Asta e! Padure fara uscaturi nu exista!
Si da ma enerveaza genul asta de persoane arogante si care cred ca li se cuvine orice si care nu ar misca un deget pentru cineva.De aceea nu le accept in preajma mea.

| AiDuTzA a răspuns:

Fete fitoase=mereu se imbraca la moda, au cele mai noi haine, se cred zeitele pamantului, cele mai frumoase, mai destepte, mai intelepte, cu aere de regine, machiate strident, cu genti de 100000 de euro
Fetele fitoase se gasesc pretutindeni in lume.
Scopul lor: sa enerveze oamenii sa sa-si fluture nasul in vant.
Remediu: nu le baga in seama, dar daca te enerveaza, nu te abtine si tragele o mama de bataie!laughing

| pryncesSs a răspuns:

Hei straight face
daca te imbraci la moda, sau te fardezi mereu. nu inseamna ca esti fitoasa straight face. inseamna caa te respecti frate laughing. adica care`i treaba daca ma imbrac la moda? creca nu ar trebui sa ne imbracam cu haine demodata, nu?straight face

O fata fitoasa este una careia nu`i convine nimic. GEN : vreau aia, nu vreau asa, dc asa?, nu`mi place asta! oh go on.

funda :*?

| Minnie_2408 a răspuns:

Fetele fitoase mereu se dau cu tone de farduri sunt atnte mereu cum se imbraca si cum arata au un ego gigantic se gandesc doar la ele. Daca te enerveaza dai o mama de bataie de sa te tina minte toata viata ei de fata fitoasa si fetele fitoase au un singur lucru de castigat de la celalti : bataie! laughing rolling on the floor