| loveeclub a întrebat:

Voi despre ce vb cu iubitul vostru? ideibig grin funda

5 răspunsuri:
| Aysa19 a răspuns:

Ce simti tu ca ar trebui sa discuti, pui intrebarile care tu esti curioasa sa aflii raspunsuri! Asa va fi foarte frumos si va veti cunoaste!

| forever4you a răspuns:

Fata in fata nu vorbim ne sarutam,ne strangem in brate,ne uitam unul la altul

La telefon noi de obicei vorbim seara asa ca ne spunem tot felul de chestii ca de ce te-ai uitat asa,intrebari in general, apoi ne mai jucam adevar sau provocarelaughing mai vorbim despre noi doi pentru ca asta este a doua oara cand suntem impreuna si mai vorbim despre greselile pe care l-eam facut data trecuta, despre momentele frumoase day dreaming ascultam muzica, imi dedica melodii si eu luilove struck

Si cand suntem in public nu prea ne bagam in seama pentru ca nu vrem sa afle nimeni de relatia noastra ne mai intrebam doar ce faci ne spunem pa si chestii de genul tongue

| rolfenstein a răspuns:

Vorbesc cu iubita despre intrarea romaniei in schengen.laughing

| Xcel98 a răspuns:

Cu iubita: ce mai face? ce muzica ii place? pe ce clasa e? de unde e? cum o cheama? cati ani are? etc. funda?

Răspuns utilizator avertizat