| ralucacool a întrebat:

Cum e iubitul vostru?

Răspuns Câştigător
| xibalba a răspuns:

E fericit ca suntem impreuna.

12 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sotul meu este inalt, brunet, ochi albastri, cel mai frumos, cel mai destept, cel mai harnic, cel mai...

| psiholoaga a răspuns:

Al nostru e inalt, brunet, cu parul lung, cu ochi verzi, pasionat de tehnologie, IT, robotei si sf-uri... Deschis la minte, amuzant, dezordonat, timid in public, cu spirit de aventura, rautacios, iubeste animalele, in vesnica lipsa de bani, ocupat, afectuos, entuziast... Tu intrebi ca sa facem comparatii sau cauti sa schitezi un portret de iubit ideal?

lolita
| lolita a răspuns:

Este perfect si il iubesc cu defectele si calitatile lui. 1, 85 m, brunet,, ochi negri, facut bine, dragut, inteligent, elegant, simpatic cu toata lumea, foarte ambitios, serios in afaceri si un clovn in familie laughing, atent, incapatanat si foarte bun partener.

| MM a răspuns:

Iubitul meu... e cel mai iubit iubit laughing Normal ca pentru mine e cel mai frumos, cel mai destept, cel mai cel tongue

| Didw a răspuns:

Nu exista inca laughing

| Brigitta a răspuns:

Pai...
-inalt 1. 95m, atletic (face sport din clasa a 5a), ochi caprui, par saten deschis, zambet laaarg, piele frumoasa happy
-foarte vorbaret, pasional, iubeste animalele/masinile/IT, adora sa pescuiasca, stie sa gateasca!, inteligent, entuziast, intelegator...
-si acum si defectele (sa-i zicem asa): se enerveaza usor, credul, uituc, dezordonat happy

| Sara a răspuns:

E el insusi :X

| Tweety-love-Minnie a răspuns:

Si eu la fel ca Lora big grin. nu am prieten... scuze sad

al tau cum este? :->love struckhappy

| Chuck a răspuns:

Am prietena. Nu am un iubit, inca! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inalt 192cm, intelegator, sexy spun eu, cand zambeste face gropitze in obraji, este un om de calitate.

| ralucacool explică:

Nu fac comparatie psiholoaga ci eram doar curioasa, eu am deja iubit si e un glumet de prima clasa, aceeasi varsta ca mine1, 60 metri, par brunet, ochi caprui, dornic de aventura, nebunatic, destept,
ii place : matematica/it/sa stea pe mess/glumele/bancurile/bataile din fata scolii

nu ii plac: oameni insistenti /persoanele fara simtul umorului/verisoara lui (care e prietena mea cea mai buna)/cei care vorbesc fara rost

| marinette a răspuns:

Frumos, sexy, cu ochi albastri, adorabil ca un motanas.