| MariusDeejay a întrebat:

Ce va excita la iubitul vostru?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Aspectul fizic exact ca la noi doar ca ele la ovulatie au dorinta sexuala mai puternica

| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate, fetele nu se excita vizual cum se excita baietii, noi avem nevoie de atingeri tandre, de mangaieri, de pupaturi, de alintaturi.
Noua ni ni se ridica nimic cand ne uitam la sanii sau fundul vostru, din pacate, asta este realitatea.

| deeeaqq a răspuns:

Sigur e ceva ❤️

Hah, păcat că n-am iubit.

| westie21 a răspuns:

Creierul

| Darkangelzn a răspuns:

Eu nu am iubit...si e cam ciudat sa intrebi tu ca baiat parerea mea laughing

| AIeXxX a răspuns (pentru Darkangelzn):

Îi este interesant, ce sa-si "expuna" cand vede o fata frumoasa laughing