| Lynna a întrebat:

Voi la ce va uitati diseara la televizor? Dati-mi niste idei. Habar nu am si nu vreau sa ma culc devreme pentru ca trebuie sa sarbatorim ca am terminat scoala, nu?

17 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Un film interesant pe ProTV la 20:30 se numeste Law Abiding Citizen

| GiuliaTamas a răspuns:

Eu vreau sa ma uit pe pc la filmele "Flirt la 40 de ani" si "Din nou la 17 ani" Cauta pe net daca vrei happy

| cristinna23 a răspuns:

Eu ma uit la telenovele pe acasa si la 00; 00 caut filme, e supeer in vacanta

| jucaria a răspuns:

Pai depinde la in puii mei,Nini, Plasa de stele, Trasniti etc

| jucaria a răspuns:

Fenomene stranii! pe Discovery channel.

| rolly3342 a răspuns:

Asa sarbatoresti tu sfarsitul scolii (?).nu ai prieteni (?).ia-ti un program TV si o sa stii tot de e la tv.

| my99heart a răspuns:

La Twilight

| Deutsa_7202 a răspuns:

Fenomene stranii la ora 22:00 pe Discovery, o sticla de cola o punga de popcorn si vizionare placuta:*

| andreiandrei022 a răspuns:

Ma uit pe HBO sau PRO tv la filme.

| GEORGE a răspuns:

Uita-te diseara la fenomene stranii pe Discovery

| Bogdanna a răspuns:

Poti sa te uiti la jurnalul unei adolescente e pe prima la 8 jum; x e frumos filmull day dreaming sau la 8 pe Kanal d laaaaa Pastila de ras; x

| MARIUS_2685 a răspuns:

Uita-te pe sport.ro la ora 21:00 ca are wrestling si se termina la ora 23:00winking

| MARIUS_2685 a răspuns:

Ma uit la wrestling pe sport.ro la ora 21:00 si se termina la ora 23:00

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La filme, ce vreau eu! Orice!

| KidoPink a răspuns:

Azi nu stiu l ce te poti uita.Dar maine te sfatuiesc ca l 00:45 sa te uiti p ProTV l Amurg.
Fundaaa?; x; x; x

| bluky a răspuns:

Te poti uita la emisiunile de supravietuire, pe Discovery, daca esti interesata.

| GeOrGyAnA_9895 a răspuns:

Uita-te la fenomene stranii p discoverywinkingtine pana la 12