| CinevaCuNumeDiana a întrebat:

Saluuuuuuut degraba e halloween si noi sarbatorim la scoala, ce costum sa-mi iau? Dati-mi multe idei va rog mult dau funda pentru cele mai multe!

6 răspunsuri:
| FabianelSHAF a răspuns:

O idee foarte simpla e sa te faci cu rani pe fata (Cu carioca)
Un costum de Vrajitoare.
Sau o mumie.

| CinevaCuNumeDiana explică (pentru FabianelSHAF):

Ee, cu carioca e naspa/varza/nasol

| LuluGirl a răspuns:

De ce sa iti cumperi un costum? Sa dai bani degeabathinking Daca costumul e ieftin cumpara-l dar daca nu da-i pace.
Poti sa iti faci tu singura un costum.
Eu de exemplu am luat un tricou cu marcarul am facut capuri de mort pe el, si l-am rupt si a iesit awesome. Si niste colanti care la fel i-am rupt si am desenat pe ei. Si te machiezi cu fard alb pe toata fata, cu ruj rosu, si la ochi cu eyeliner exagerat de mult.
Succes!

| CinevaCuNumeDiana explică (pentru LuluGirl):

Da nu-mi cumpar big grin imi fac si eu ceva

| stumm a răspuns:

Poti sa te faci pirat pica foarte bine de obicei la petreceri.pant negri un fel de corset sau bluza sa aiba niste sireturi asa in fata un batic pe par niste cercei mari machiaj cu negru si accesorii de genu o sabie sau carlig (poti cumpara seturi de jucarii de genu) sau doctor sau dansatoare de arabesc

| dididiana523 a răspuns:

Politista,printesa,zoombie,vampir,varcolac,vrajitoare,pirat,doctorita,dracusor,arbitru,albina,psica,iepuras,chinezoaica,zana,frankestein